Krásné Vánoce a spoustu inspirativních nápadů v roce 2017!

Dárky rozbaleny, bříška plná, pohádky už nemůžete ani vidět? Ideální příležitost k tomu se ohlédnout za tím, co se vám letos podařilo, co vám udělalo radost, a začít plánovat rok 2017.

Já nejsem typ na jedno novoroční předsevzetí. Miluji seznamy (které si pak mohu odškrtávat), takže si vezmu zápisník Midori a už to jede 🙂 Chci si neustále rozšiřovat obzory, ale také se zlepšovat v tom, co už znám. Hrozně ráda inspiruji, proto přináším svoje shrnutí i plány a sny.

můj rok 2016

Letos jsem toho stihla docela hodně: cestu do vysněné Patagonie, oslavu narozenin na Algarve, sádruobjevení nového vodního sportu, první giveaway i první spolupráci jako bloggerka, uveřejnění příspěvku v časopise, plánování vestavby v dodávce a změnu plánů 🙂 Biennále architektury, Dolomity, vyhrát malou instagramovou soutěž, přestěhovat kancelář do hubu, otestovat chorvatský podzim a vápno, spoustu kavárenského povalování... a ještě máme skvělý plán na Silvestra. 🙂

Občas mi to přijde málo, ale snad to doženu v příštím roce. 😛

Vánoce 2016
Vánoce 2016 – Ježíšek reflektoval moji kávovou posedlost, jupí!

Plány na rok 2017

Kromě dalšího objevování mého milovaného Rakouska, se určitě chystáme znovu do Švýcarska, a když vše půjde dobře, tak i do Portugalska.

Na mém „velkém“ wish listu po návštěvě Patagonie zbývá Aljaška, Grónsko a Kamčatka, přibyla Bolívie, Peru a Kolumbie. Jednu z těchto destinací snad příští rok zvládnu. 🙂

Mimo cestování se chystám zaměřit na dalším studium jazyků,  Bikram yogu, fotografování a na tento blog. 🙂 Dali jste mi v roce 2016 úžasný feedback a velkou vzpruhu, za což jsem neskonale vděčná a motivuje mě to k dalšímu psaní.

Přeji vám krásný zbytek Vánoc, a abyste si v roce 2017 splnili vše, o čem sníte!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *