Narozeniny ve velkém stylu

Letíme do Portugalska! Když jsem si na tabuli odletů přečetla Faro, přeletěla jsem ho očima a hledala dál. Pak jsem si ale vzpomněla, že Faro je na jihu Portugalska kdesi v místech, kam jsme loni plánovali jet. Kvúli Architektovi práci to tenkrát nevyšlo a já letěla do Milána, takže teď, po roce, si to konečně splníme.

Z Berlína je to do Fara něco málo přes 3 hodiny, takže máme tak akorát čas spolu projít plán cesty. Ani na ten Architekt nezapomněl a v hrubých obrysech nám vymyslel celý výlet. Na letišti čeká auto, ve Faru první ubytování a pak další v Lagosu.

 

Plánujeme jako o život
Jsem hodně překvapená a klasicky cestovatelský nervózní. Celou cestu procházím mapu a průvodce a zjišťuji, co všechno chci vidět takže nervozita brzy opadá.
Let by byl super pohodlný nebýt bujarých Germánů. Bylo to trochu jako být na zájezdu důchodců. Většina vypadala, jako že akorát opustila nějaké venkovské stavení a fakt, že letí, řádně zapíjela a následně diskutovala s každým, kdo udělal tu chybu, že se projevil jako Němec. Zejména pánové postávali, halasili, bublavě a chrochtavě se smáli, ale nám to nemohlo zkazit náladu. Po třech týdnech přede mnou přestal mít Architekt tajemství a já se konečně mohu těšit na něco konkrétního.

 

2 komentáře na „Narozeniny ve velkém stylu“

  1. Já už jsem si jedno větší dobrodrůžo letos vybrala v Patagonii a doufám, že to ani Portugalskem nekončí 🙂
    Držím palce, ať vše vyjde podle představ!

Ocením vaše komentáře a postřehy!