Pronájem bytu

Hledám nájemníky do mého krásného bytu 3+1 v klidné lokalitě Praha 6 – Bubeneč.

Světla Flos v bytě zůstávají

Zhruba před 3 lety jsme jej kompletně rekonstruovali k obrazu svému, nachází se v něm proto designové prvky a vychytávky, na které jsme opravdu pyšní. Základem je spousta úložných prostor, kvalitně zpracovaný vestavěný nábytek a citlivě vybrané detaily. Pokud bychom neměli možnost se přesunout na Šumavu, neměnili bychom. 😉

Půdorys bytu po rekonstrukci. Celková plocha je 76 m2.

Vysvětlivky k půdorysu a vybavení bytu

V předsíni jsou 2 velká zrcadla, vestavěný botník a vchod na lodžii, která byla přestavěna na komoru.

Zádveří
Zádveří (předsíň) s pohledem do komory

Posuvnými dveřmi se dostaneme do kuchyně, která je vybavena truhlařinou na míru a ručně vyrobenou kuchyňskou deskou z betonu. Spotřebiče: plynový sporák s el. troubou, digestoř, vestavěná myčka, vestavěná lednice s mrazákem. Nad posuvnými dveřmi je vlez na úložné patro, které nabízí úložnou plochu nad celým zádveřím.

Kuchyně
Kuchyně
Vestavěná lednice s mrazákem

Z kuchyně se vchází na samostatnou toaletu a do koupelny. Koupelna je vybavena koupelnovými skříňkami na míru. Umyvadlo je opět ruční práce z betonu. Prostorný sprchový kout je průchozí, za ním se ukrývá plynový kotel a kombinovaná pračka se sušičkou. Kuchyně, záchod a koupelna jsou vyhřívány elektrickým podlahovým vytápěním.

Koupelna
Toaleta

Dalšími posuvnými dveřmi se vchází do obývacího pokoje, který je vybaven 2 vestavěnými knihovnami a osvětlením. Přisazeným stropním světlem a Flos závěsnými lampami nad jídelní stůl. Všechny vypínače a zásuvky v bytě jsou keramické Katy Paty.

V obýváku zůstanou vestavěné knihovny, osvětlení a rozkládací gauč Ektorp z Ikea.

Obývací pokoj a ložnici odděluje posuvná stěna z kombinace oceli a polykarbonátu. V ložnici jsou vestavěné šatní skříně a pracovní kout pro práci ve stoje. Obývací pokoj a ložnice má kompletně novou parketovou podlahu.

Pracovní kout a šatna v ložnici
Šatna v ložnici

Původními dveřmi s obloukem se vchází do dětského pokoje, který byl plánován pro 2 děti (viz. půdorys). Na stěně je velká tapeta, parkety jsou zde původní.

Dětský pokoj- tady zůstane jen tapeta a koberec.

Pro koho byt je a pro koho není určen?

Byt jsme navrhovali pro rodinu s jedním až dvěma dětmi, takže jsme hodně mysleli na jejich bezpečnost. K bytu je to sice asi 10 schodů, ale pořád je jeden z nejpřístupnějších v domě. Za první republiky se moc bezbariérově nestavělo… Každopádně kočárek lze bez obav nechávat před dveřmi bytu, je tam na něj dost prostoru.

Neradi bychom někoho omezovali, ale vzhledem k investicím do podlahových materiálů tento byt není pro majitele čtyřnohých mazlíčků.

Preferujeme nekuřáky.

Lokalita

Orientace oken je na sever a na východ do zahrad přilehlých vil. Jedná se o poslední činžák v ulici, takže v okolí nebývá problém zaparkovat.

Byt se nachází ve zvýšeném přízemí památkově chráněného domu jen 5 minut pěší chůze od parku Stromovka, 10 minut pěšky na metro Hradčanská či Dejvická, popřípadě 2 minuty od zastávky autobusu, který vás přiblíží na Hradčanskou či Bořislavku.

V dosahu pěšky jsou školky i školy, pekárny i hipsterské kavárny. 😉

Nájemné & poplatky

Nájem: 26 500 Kč/měsíčně.

Kauce: 2 nájmy.

Poplatky (pro 4 osoby za rok 2021): 1 400 Kč plyn + 1 400 Kč elektřina + 1 600 Kč voda + 1 000 Kč (odpad, úklid) = celkem 5 400 Kč.

Možnost nastěhování

Byt bude prázdný od 1.2.2023, ale máme v plánu v něm ještě dodělat drobná vylepšení, dotáhnout nedodělky (např. dosilikonovat kuchyni, dodělat na několika místech podlahové lišty, upravit sprchový kout). 😉 Předpokládáme, že v ideálním stavu bude připraven od března(dříve případně po dohodě).

Kontakt

Jste vážní zájemci? Volejte/pište na: 739 642 710 (Martina), ráda s vámi domluvím termín prohlídky.