Budeme digitální nomádi v obytném autě?

Sorry, this entry is only available in Czech.

6 thoughts on “Budeme digitální nomádi v obytném autě?”

 1. Ahojky cestovatelé,
  moc Vám držím palce, ať se vám to vše podaří a můžete vyrazit na cesty poznání. My v našem malém Connectu toho moc nevymyslíme, Jen bych rád, hlavně pro ženu, vyřešil WC. Nějaké skládací. Koupání, sprcha se musí vyřešit někde v kempu nebo někde u moře, jezera.
  Petr

  1. Děkujeme!
   A děkuji i za ženu, že na ni tak pěkně myslíte 😉
   Je- li k dispozici nějaký přírodní zdroj vody, je hygiena v pohodě. Když není, osvědčila se nám solární sprcha z Decathlonu. Navečer jsme ji uvázali na strom a krásně jsme si dali oba spršku 😉

 2. Ahoj, vas clanek, ze na cestovani nepotrebujete penize v kontrastu s timto, kde si poridite origo vestavbu za 1,2-1,5 mega mi nejak nejde dohromady 🙂 Vestavby ma Krs pekne, ale ze by vestavba mela stat vice nez samotne auto, se mi nejak nechce zkousnout.

  1. Díky, ale já netvrdím, že člověk k cestování vůbec nepotřebuje peníze 🙂 Myslím si jen, že čím více času na cestování máte, tím levněji vás to může vyjít, a proto čas kladu v seznamu priorit na první místo.
   U Krse záleží, co si nakonfigurujete jak v požadavcích na auto tak na vestavbu. My jsme skoro 4 roky spali ve VW Caddy, šetřili a dlouho rozmýšleli… a neměnili bychom. Ale je jasné, že to není dostupné, nebo pohodlné pro každého. U nás je jasné, že se nám to vrátí na práci, kterou odvedeme na cestách, a z pronájmu bytu.
   Ovšem jak jsem zaznamenala, Krsům už na východ od Prahy roste konkurence, tak možná brzy bude dostupná podobně kvalitní, ale levnější alternativa 🙂

Ocením vaše komentáře a postřehy!