První rok bez dodávky

Zase jsme šli proti proudu a loni před prázdninami, v době snad největší poptávky, jsme prodali naši dodávku. Náš vymazlený Fiat Ducato od KPS automobile byl pryč během pár týdnů. Proč jsme se k tomu rozhodli, když tou dobou dodávky a obytky kupoval, nebo přestavoval snad každý?

Continue reading “První rok bez dodávky”

Dramatický příchod malého Cestovatele na svět

6.9.2018 mě ve 3:00 přijímali do Motola s rozběhnutým porodem malé Cestovatelky.
6.9.2021 mě ve 3:30 nabírala sanitka a vezla do Motola s podezřením na rozběhlý porod koncem pánevním (KP).

Continue reading “Dramatický příchod malého Cestovatele na svět”

Naše zkušenost s kočárkem Thule Urban Glide II

Předesílám, že nejsem žádná mamablogerka, nevyzkoušela jsem desítky kočárků a hodnotím čistě subjektivně. Ale považuji se za celkem aktivní mámu, která si ráda zaplatí za kvalitu a pak ji také očekává (ano, jsem náročný zákazník). Protože na náš kočárek od začátku dostávám spoustu otázek a můj vlastní názor na něj se v průběhu užívání průběžně měnil, řekla jsem si, že to konečně sepíšu.

Continue reading “Naše zkušenost s kočárkem Thule Urban Glide II”

Dodávkou do Chorvatska v době COVIDu

Budíček, rychlá snídaně, poslední balení a jedem! Auto máme naložené, vodu napuštěnou, zbývá si zajet na PCR testy. Výsledky dostaneme během cesty, takže do Chorvatska přijedeme v klidu. Malovali jsme si to velmi jednoduše, jenže to bychom nesměli být my! 

Continue reading “Dodávkou do Chorvatska v době COVIDu”

Ze dvou týdnů v dodávce pět měsíců, ze tří členů posádky čtyři

Nedávno jsem dostala příležitost napsat o naší poslední cestě dodávkou do nomádské sekce na Lidovky.cz. Nemohla jsem v něm tenkrát ještě prozradit všechno, proto tu pro vás mám doplnění.

Continue reading “Ze dvou týdnů v dodávce pět měsíců, ze tří členů posádky čtyři”