Dramatický příchod malého Cestovatele na svět

6.9.2018 mě ve 3:00 přijímali do Motola s rozběhnutým porodem malé Cestovatelky.
6.9.2021 mě ve 3:30 nabírala sanitka a vezla do Motola s podezřením na rozběhlý porod koncem pánevním (KP).

Continue reading “Dramatický příchod malého Cestovatele na svět”

Naše zkušenost s kočárkem Thule Urban Glide II

Předesílám, že nejsem žádná mamablogerka, nevyzkoušela jsem desítky kočárků a hodnotím čistě subjektivně. Ale považuji se za celkem aktivní mámu, která si ráda zaplatí za kvalitu a pak ji také očekává (ano, jsem náročný zákazník). Protože na náš kočárek od začátku dostávám spoustu otázek a můj vlastní názor na něj se v průběhu užívání průběžně měnil, řekla jsem si, že to konečně sepíšu.

Continue reading “Naše zkušenost s kočárkem Thule Urban Glide II”

Dodávkou do Chorvatska v době COVIDu

Budíček, rychlá snídaně, poslední balení a jedem! Auto máme naložené, vodu napuštěnou, zbývá si zajet na PCR testy. Výsledky dostaneme během cesty, takže do Chorvatska přijedeme v klidu. Malovali jsme si to velmi jednoduše, jenže to bychom nesměli být my! 

Continue reading “Dodávkou do Chorvatska v době COVIDu”

Ze dvou týdnů v dodávce pět měsíců, ze tří členů posádky čtyři

Nedávno jsem dostala příležitost napsat o naší poslední cestě dodávkou do nomádské sekce na Lidovky.cz. Nemohla jsem v něm tenkrát ještě prozradit všechno, proto tu pro vás mám doplnění.

Continue reading “Ze dvou týdnů v dodávce pět měsíců, ze tří členů posádky čtyři”

Nejkrásnější místa na severu Řecka, která stojí za to vidět

Za chvíli to bude přesně rok, co jsme vyrazili na naši cestu po Řecku. Co původně měla být záležitost na měsíc, se nakonec zvrtlo. Objevováním téhle krásné země jsme nakonec strávili rovnou čtvrt roku. Hned na začátku nás naprosto okouzlila příroda a památky na severu Řecka. Pokud vám to aktuální nelehká situace dovolí a jste milovníci podzimních barev, vřele vám tuhle oblast doporučuji. Co nejkrásnějšího jsme na severu Řecka viděli a co by nemělo chybět ani na vašem seznamu?

Continue reading “Nejkrásnější místa na severu Řecka, která stojí za to vidět”