Parkovací spoty, které jsme vyzkoušeli

Parkovací spoty

Leccos jsme již projeli s VW Caddy, ale teprve s Fiatem Ducato intenzivně hledáme parkovací spoty. Rádi se o ně podělíme, ale prosíme – BUĎTE OHLEDUPLNÍ. K místním obyvatelům i k dalším bydlíkářům, kteří toto místo po vás navštíví. Páchnoucích míst plných poházeného toaletního papíru, papírových kapesníčků, plechovek a dalšího už je opravdu hodně. 🙁

Google mapa s našimi spoty včetně poznámek- kde najdete WC, kde se dá chytit wi-fi, nebo třeba, na co je třeba si dát pozor.

Na cestách používáme primárně aplikaci Park4night, kde si ale hlídáme, jak stará daná informace je. I tak jsme se několikrát spálili. Navíc je většina komentářů ve francouzštině, což nám poněkud komplikuje porozumění.

Nově jsme objevili Wild Camping Tips, což je, jak je asi z názvu patrné, mapa parkovacích spotů v přírodě. Těšíme se, až nějaký z nich vyzkoušíme!

Mapu budeme doplňovat o nová i dříve navštívené parkovací spoty postupně. Pokud máte s některým z nich vlastní zkušenost, nebo byste nám rádi doporučili nějaké svoje místo, budeme moc rádi.